Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem!Spedycja drogowa

Nasza oferta obejmuje organizację transportów międzynarodowych i krajowych. Organizujemy przewozy całopojazdowe (FTL) jak i drobnicowe (Groupage) czy częściowe (LTL). Specjalnością naszej spedycji drogowej są transporty z i do Turcji. Oferujemy także transporty w warunkach kontrolowanej temperatury.

Przewozy realizujemy wyłącznie za pośrednictwem zaufanych, profesjonalnych partnerów. Cechą charakterystyczną dla naszego serwisu są krótkie czasy dostaw dla drobnicy, ładunków częściowych i całopojazdowych.

Szanujemy Twój czas, bo czas to pieniądz. Z nami cała Europa (i nie tylko) jest w zasięgu ręki.Spedycja kolejowa

Transport kolejowy z Dalekiego Wschodu to doskonała alternatywa pomiędzy frachtem lotniczym a frachtem morskim. Oferujemy przewóz zarówno ładunków kontenerowych, jak i drobnicowych.

Realizujemy odbiory z terminali kolejowych, magazynów konsolidacyjnych a także od drzwi fabryki. Zapewniamy kompleksową obsługę zlecenia w tym: transport koleją, odprawę celną, załadunek i wyładunek towaru oraz dostawę do drzwi Klienta.

Klientom, którzy nie posiadają własnej bazy magazynowej czy dostępu do infrastruktury kolejowej służymy pomocą i doradztwem.
Z nami nigdzie nie jest za daleko.
Z nami Twoj ładunek i Twoja marka są bezpieczne.


Spedycja morska

Specjalizujemy się w spedycji całokontenerowej (FCL) i drobnicowej (LCL), w razie zapotrzebowania ze strony klienta realizujemy także transporty ponadgabarytowe. Nasi pracownicy są ekspertami w organizacji transportów w relacjach z Dalekim Wschodem i Ameryką Północną. Zapewniamy kompleksową obsługę w imporcie i eksporcie, w głównych portach Polski (Gdynia, Gdańsk, Szczecin) oraz Europy Zachodniej (Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam, Antwerpia). Oferujemy pełen zakres usług celnych oraz szybki transport do do Klienta na terenie całego kraju. Szczególnie polecamy nasz szybki serwis drobnicowy z głównych portów Chin do Polski via Hamburg.

Nasi doświadczeni pracownicy kompleksowo obsłużą Twoją dostawę import-export w głównych portach w Polsce( Gdynia,Gdańsk,Szczecin), Europy Zachodniej (Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam,Antwerpia) oraz Dalekiego Wschodu czy Ameryki Północnej. Wszelkie formalności celne nie stanowią dla nas żadnego problemu . Przejmujemy pełną odpowiedzialność za terminową i profesjonalną realizację zleceń a decyzję dotyczącą każdej zmiany podejmujemy szybkok i pewnie. Szanujemy Twój czas , bo czas to pieniądz. Z nami Twój towar i Twoja marka są bezpieczne. Posiadamy ubezpieczenie spedytora na 300000 USD.Spedycja lotnicza

Pracownicy naszego biura spedycji to fachowcy oferujący kompleksowe usługi dostaw export – import. Dla wymagających klientów realizujemy dostawy door to door oraz załatwią wszelkie formalności dotyczące odprawy celnej (również fiskalnej), ubezpieczenia cargo oraz indywidualnie ustalą potrzeby magazynowe.

Oferowane przez nas usługi transportu lotniczego są realizowane głównie w oparciu o porty i huby europejskie. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za termonowość i profesjonalną realizację zleceń, a decyzję dotyczącą każdej zmiany podejmujemy szybko i pewnie. Szanujemy Twój czas, bo czas to pieniądz. Z nami Twój towar i Twoja marka są bezpieczne. Posiadamy ubezpieczenie spedytora na 300000 USD.

Cały świat

w twoim zasięgu!